Masáže

Nabídka masáží

V našem studiu si můžete vybrat ze široké škály masáží.

Intuitivní masáž

Masáž dělaná na míru, snažíme se vyřešit Váš problém, masíruji dle Vašeho aktuálního psychického a fyzického stavu

Délka masáže:

60 minut – 750 ,-
30 minut – 400,-

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny, které vydávají teplo a energii. Uvolní svaly celého těla, klouby, prohřeje celý organismus, dodá energii, stimuluje krevní oběh.

Délka ošetření:

60 minut – 950,-

Aromamasáž

Harmonizuje duši, odstraňuje blokády, působí dobře na psychiku.

Délka ošetření:

30 minut – 450,-
60 minut – 800,-

Medová masáž a ušní svíce

Detoxikační medová masáž je jeden z osvědčených způsobů jak pomoci tělu zbavit se nežádoucích jedů a znovu nastartovat jeho přirozenou schopnost regenerace. Ušní svíce uvolňují ucpané dutiny při nespavosti a bolestech hlavy.

Délka ošetření:

40 minut – 600,-

Baňkování

Baňkování pomáhá při bolestech svalů a kloubů, podporuje regeneraci kůže a stimuluje vnitřní orgány. Baňky po přiložení na vybranou oblast do sebe vtáhnou kůži a podkoží. Tím dojde k intenzivnímu prokrvení. Následně dochází k podpoře metabolismu.

Délka ošetření:

30 minut – 400,-

Kineziotaping

Nalepováním elastických pásek s pružností se pokožka zvlní a tím je umožněn zvýšený trvalý průtok krve i lymfy. Prodlužuje se uvolnění svalů. Pásky odlehčují svalovou zátěž. Prodlužuje účinky masáží.

Cena za 1 cm – 8,-

Indická masáž hlavy

Jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, celkově psychicky a fyzicky harmonizuje organismus.

Délka ošetření:

40 minut – 500,-

Detoxikační tělová masáž

Obnovuje a regeneruje poškozené tkáně, odvádí přebytečnou vodu, snižuje otoky. Dále zvyšuje odolnost organismu a přispívá ke snížení tělesné hmotnosti.

Délka ošetření:

60 minut – 900,-
120 minut – 1600,-

 

Dornova masáž a Breussova masáž

Osvědčená a šetrná metoda na problémy s pohybovým aparátem. Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Uvolňuje napětí okolo páteře a zmírňuje bolesti zad.

Délka ošetření:

60 minut – 800,-

Terapie spinal touch

Spinal Touch je šetrná doteková terapie, která slouží k narovnávání páteře pomocí jemných doteků na bodech, které se nacházejí na hýždích, zádech, krku a hlavě. Dochází k okamžitému uvolnění páteře a jejího okolí. Tím dochází k jejímu samovolnému narovnání do správné pozice. Jakmile dojde k uvolnění a srovnání páteře a držení těla, uvolní a zprůchodní se i vnitřní orgány. Postoj těla také úzce souvisí s psychikou a nervovým systémem.

Délka ošetření:

30 minut – 480,-

Masáž se zábalem Thalamarina

Thalamarine je bahno je bohaté na minerály. Používá na zábal. Neuzavírá póry, pomáhá vytáhnout škodliviny uložené pod kůží, detoxikuje. Čistí a omlazuje pokožku. Po ošetření je pokožka sametově jemná a hladká. Bahno je přírodní produkt. Získává se z moře na západním pobřeží Bretaně. Speciální kombinace minerálů a stopových prvků působí blahodárně na pokožku, kterou čistí a revitalizuje (lupénka, akné, ekzémy…). Obsahuje alantoin – látku, která má výrazné regenerační účinky. Snadno se smývá a je bez zápachu.

Délka ošetření 90 minut
Jedna kůra – 1400,-
Pět kůr – 6500,- 

Nevíte si rady, jaká masáž či ošetření je pro Vás to pravé?

Nevadí. Masáží a ošetření praktikuji více variant, každá má svůj význam. Pojďme si zavolat nebo mi napište a domluvíme se, co by pro vás bylo nejvhodnější.

Dárkové poukazy

Chcete obdarovat své blízké? Darujte jim příjemný zážitek dle vašeho výběru. Zvolte si požadovanou masáž nebo univerzální poukaz ve vámi určené hodnotě. Dárkové poukazy jsou platné 6 měsíců od zakoupení. Poukazy ve Vámi zvolené hodnotě zasíláme i poštou (poštovné +25 Kč).