Mýdlový sen – Hamam

Tisíciletá tradice tureckých lázní. Vůně orientu, zručný masér a dokonalá očista těla i ducha čeká klienty při jedinečné proceduře Mýdlový sen.
Nejdříve se provede peeling speciální žínkou, která dokonale odstraňuje starou kůži. Úplné uvolnění a relaxace nastane při mýdlové masáži. Exotická vůně mýdlové pěny potěší smysly a napomůže celkovému uvolnění a zlepšen krevního oběhu.
Délka ošetření: 90 minut
Cena: 1.400 Kč

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny, které vydávají teplo a energii.
Uvolní svaly celého těla, klouby, prohřeje celý organismus, dodá energii, stimuluje krevní oběh.
Délka ošetření: 30/60 minut
Cena: 400/700 Kč

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž patří k luxusním tělovým kůrám, které působí na všechny smysly lidského těla. Uvolňuje stres a tím působí blahodárně na psychiku, zlepšuje krevní a lymfatický oběh, zbavuje svalového napětí. Klient odchází po masáží s pocitem znovunabyté energie.
Délka ošetření: 90 minut
Cena: 1100 Kč

Medová masáž a ušní svíce

Detoxikační medová masáž je jeden z osvědčených způsobů jak pomoci tělu zbavit se nežádoucích jedů a znovu nastartovat jeho přirozenou schopnost regenerace.
Ušní svíce uvolňují ucpané dutiny při nespavosti a bolestech hlavy.
Délka ošetření: 40 minut
Cena: 400 Kč

Baňkování

Baňkování pomáhá při bolestech svalů a kloubů, podporuje regeneraci kůže a stimuluje vnitřní orgány. Baňky po přiložení na vybranou oblast do sebe vtáhnou kůži a podkoží. Tím dojde k intenzivnímu prokrvení. Následně dochází k podpoře metabolismu.
Délka ošetření: 30 minut
Cena: 250 Kč

Kineziotaping

Nalepováním elastických pásek s pružností se pokožka zvlní a tím je umožněn zvýšený trvalý průtok krve i lymfy. Prodlužuje se uvolnění svalů. Pásky odlehčují svalovou zátěž. Prodlužuje účinky masáží.
Cena: 1 cm/5 Kč

Masáž rýžovými měšci

Masáž má původ ve východní Asii, patří mezi tradiční relaxační a regenerační techniky. Používají se i v ajurvedské medicíně a jsou součástí masáží, které lečí a regenerují tělo i ducha.
Měšce se plní speciální rýží, nahřívají se a za pomoci olejů se jimi masíruje celé tělo.
Dodává vitalitu a energii.
Délka ošetření: 60 minut
Cena: 700 Kč

Manuální lifting obličeje

Lifting je neinvazivní technika masáže, která patří k účinný úkonům v kosmetické péči. Procedura výrazně vyhlazuje vrásky a kontury. Podporuje imunitní systém. Jemným působením na mimické svaly zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.
Délka ošetření: 60 minut
Cena: 600 Kč

Aromamasáž

Harmonizuje duši, odstraňuje blokády, působí dobře na psychiku.
Délka ošetření: 30/60 minut
Cena: 300/600 Kč

Indická masáž hlavy

Jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, celkově psychicky a fyzicky harmonizuje organismus.
Délka ošetření: 30 minut
Cena: 400 Kč

Klasická masáž

Zmírňuje bolesti a svalové napětí. Povzbuzuje psychiku, imunitu. Regeneruje svaly, pokožku.
Délka ošetření: 20/30/60 minut
Cena: 200/250/450 Kč

Spa masáž obličeje

Masáž zvyšuje adaptivní schopnosti organismu, zvyšuje odolnosti vůči stresu (antistresová imunita), stimuluje mozkové centrum spokojenosti.
Délka ošetření: 30 minut
Cena: 350 Kč

Ajurvédská masáž Kerala

Exkluzivní ajurvédská masáž malými měšci.
Délka ošetření: 90 minut
Cena: 850 Kč

Detoxikační tělová masáž

Obnovuje a regeneruje poškozené tkáně, odvádí přebytečnou vodu, snižuje otoky. Dále zvyšuje odolnost organismu a přispívá ke snížení tělesné hmotnosti.
Délka ošetření: 60/120 minut
Cena: 800/1500 Kč

Jóga masáž

Manuální terapie kombinující východní techniky. Uvolnění kloubů a obratlů.
Délka ošetření: 90 minut
Cena: 1500 Kč

Dermoplastická masáž obličeje

Unikátní technika pracuje na úrovni pokožky a podkožní pojivové tkáně obličeje, šíje a dekoltu. Je orientována především na klienty vyšší věkové skupiny, kde se problém ztráty pružnosti projevuje nejvíce.
Délka ošetření: 80 minut (60 minut masáž + 20 minut maska)
Cena: 1100 Kč

Terapie Spinal Touch

Spinal Touch je šetrná doteková terapie, která slouží k narovnávání páteře pomocí jemných doteků na bodech, které se nacházejí na hýždích, zádech, krku a hlavě. Dochází k okamžitému uvolnění páteře a jejího okolí. Tím dochází k jejímu samovolnému narovnání do správné pozice. Jakmile dojde k uvolnění a srovnání páteře a držení těla, uvolní a zprůchodní se i vnitřní orgány. Postoj těla také úzce souvisí s psychikou a nervovým systémem.
Délka ošetření: 20 minut
Cena: 300 Kč

Dornova metoda a Breussova masáž

Osvědčená a šetrná metoda na problémy s pohybovým aparátem. Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Uvolňuje napětí okolo páteře a zmírňuje bolesti zad.
Délka ošetření: 60 minut
Cena: 600 Kč

Masáž se zábalem Thalamarine

Thalamarine je bahno je bohaté na minerály. Používá na zábal. Neuzavírá póry, pomáhá vytáhnout škodliviny uložené pod kůží, detoxikuje. Čistí a omlazuje pokožku. Po ošetření je pokožka sametově jemná a hladká. Bahno je přírodní produkt. Získává se z moře na západním pobřeží Bretaně. Speciální kombinace minerálů a stopových prvků působí blahodárně na pokožku, kterou čistí a revitalizuje (lupénka, akné, ekzémy…). Obsahuje alantoin - látku, která má výrazné regenerační účinky. Snadno se smývá a je bez zápachu.
Délka ošetření: 90 minut
Cena: 1300 Kč (1 kůra)
Cena: 6000 Kč (5 kůr)